O  SPOLEČNOSTI

A  FILOZOFII  MAJITELEZALOŽENÍ

AutoTechnologi jsem založil v roce 2006 s jasnou vizí vytvořit kvalitní servis vozů Mercedes-Benz s osobním přístupem k zákazníkům. Vedla mě k tomu má dlouholetá zkušenost na pozici diagnostického technika pro značku Mercedes-Benz a možnost integrace do týmu v performance centru AMG v Affalterbachu. Tam jsem si uvědomil, že jsem značce AMG podlehl a můj svět se začal ubírat jedním směrem.

Značka Mercedes-AMG ve mě probouzela touhu,  kterou jsem neuměl popsat, ale věděl jsem, že chci dokázat víc než jen opravovat pár vozů. Chtěl  jsem ve světě AMG něco znamenat.


SOUČASNOST

Dnes, po deseti letech, si troufám říci, že nabízí moje společnost služby vyplývající z filozofie této značky. Především však osobní přístup ke klientům, kteří očekávají nejen vysoký standart služeb, ale především lidský a osobní přístup, kdy se nejedná jen o vztah klient vs zákazník, ale především důvěra vložena někomu, v kom vidíte partnera nebo dokonce přítele. Toho jsem dosáhl především díky profesionálnímu týmu lidí, které tato práce opravdu baví. Každé vozidlo, které opouští náš servis, projde vždy osobní výstupní kontrolou. Tím snižujeme riziko předání vozu v jiném, než ve 100% stavu, ale všichni jsme stále jen lidé a chyby nalézáme, ale každá chyba je zase jeden krok k dokonalosti.


CÍL

Hlavním cílem naší práce je především naplnění vlastní představy o životě. Chceme v životě dělat to, co nás baví a to jsou nejúžasnější vozy značky AMG.

Ale stále je tu ta touha, co byla na začátku. Znamenat něco ve světe AMG a to je stále ten můj cíl.

Pokud dělám co mě baví, tak se to odráží nejen v přístupu k práci, ale především v její kvalitě a výsledcích.

Proto je moje rovnice jednoduchá a výsledek je vždy stejný. Tím je zdokonalování a posouvání sama sebe a budování dokonalého servisu pro vozy Mercedes-AMG. Protože to je náš sen, který žijeme, věřím, že AutoTechnologi jednou budou znát všichni, kteří milují značku AMG tak jako já. Jan Popelář, majitel a zakladatel společnosti AutoTechnologi.

FOTOGALERIE - SOUČASNOST