O  SPOLEČNOSTI

A  FILOZOFII  MAJITELEZALOŽENÍ

AutoTechnologi jsem založil v roce 2006 s jasnou vizí vytvořit kvalitní servis vozů Mercedes-Benz s osobním přístupem k zákazníkům. Vedla mě k tomu má dlouholetá zkušenost na pozici diagnostického technika pro značku Mercedes-Benz a možnost integrace do týmu v performance centru AMG v Affalterbachu. Tam jsem si uvědomil, že jsem značce AMG podlehl, a můj svět se začal ubírat jedním směrem.

Značka Mercedes-AMG ve mě probouzela touhu,  kterou jsem neuměl popsat, ale věděl jsem, že chci dokázat víc než jen opravovat pár vozů. Chtěl  jsem ve světě AMG něco znamenat.


SOUČASNOST

Dnes si troufám říci, že naše společnost nabízí služby vyplývající z filozofie této značky. Klienti očekávají nejen vysoký standart servisních služeb, ale také lidský a osobní přístup.  Nejedná se jen o vztah klient - zákazník. Pro nás je důležitá důvěra, kterou v nás vkládají.

Toho jsme dosáhli především díky profesionálnímu týmu lidí, které tato práce opravdu baví. Každé vozidlo, které opouští náš servis, projde vždy osobní výstupní kontrolou. Tím snižujeme riziko předání vozu v jiném, než ve 100% stavu. Přesto jsme stále jen lidé a nejsme bezchybní, ale snažíme se z každé chyby poučit a neopakovat ji.


CÍL

Hlavním cílem je stále ta touha, co byla na začátku. Být významnou součástí světa Mercedes-AMG. 

Pokud dělám, co mě baví, odráží se to nejen v přístupu k práci, ale především v její kvalitě a výsledcích. Proto je moje rovnice jednoduchá a výsledek je vždy stejný. Zdokonalování a posouvání sama sebe = budování dokonalého servisu pro vozy Mercedes-AMG. 

Věřím, že AutoTechnologi jednou budou znát všichni, kteří milují značku AMG tak jako já. 

Jan Popelář, majitel a zakladatel společnosti AutoTechnologi.

FOTOGALERIE - SOUČASNOSTFOTOGRAFIE  Z  HISTORIE  FIRMY